Výhercovia aprílovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.4.2016 do 30.4.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu a vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Reds - 150 g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.5.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Peter Kurac
2. výherca - Marek Kováč, Bratislava
3. výherca - Peter Farkaš, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Jiří Škvařil, Slovenská Ľupča
2. výherca - Matúš Hraško, Banská Bystrica
3. výherca - Richard Jungman, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Ágnes Molnárová, Dunajská Streda
2. výherca - Melinda Katona, Dunajská Streda
3. výherca - Hajnalka Lörinczyová, Veľké Blahovo

Košice OPTIMA
1. výherca - Jozef Paták, Košice
2. výherca - Tomáš Király, Košice
3. výherca - Lenka Pancuráková, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Monika Mališová, Detva
2. výherca - Dušan Šoffa, Bidovce
3. výherca - Štefan Beľuš, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Elena Bahnová, Levice
2. výherca - Anežka Horváthová, Levice
3. výherca - Niko Levický, Levice

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Michaela Bozsoóvá, Lučenec
2. výherca - Michaela Bilková, Lučenec
3. výherca - Miroslav Fiľo, Dobroč

Nitra OC MAX
1. výherca - František Vyšnovský
2. výherca - Zuzana Hollá, Nitra
3. výherca - Peter Ernihold, Zlaté Moravce

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Ladislav Takács, Štúrovo
2. výherca - Tomáš Guliš, Nové Zámky
3. výherca - Zoltán Molnár, Dvory nad Žitavou

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Pavol Taraba, Piešťany
2. výherca - Lukáš Vachan, Piešťany
3. výherca - Peter Zemánik, Modrová

Poprad OC FORUM
1. výherca - Dalibor Bobula, Poprad
2. výherca - Bohumil Korčék, Poprad
3. výherca - Michaela Budziňáková, Poprad

Trenčín OC MAX
1. výherca - Miroslav Drahoš, Trenčianske Teplice
2. výherca - Marek Crevenkár, Horná Súča
3. výherca - Tomáš Kozák, Nemšová

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Dodo Karnas, Trnava
2. výherca - Matúš Holekší, Trnava
3. výherca - Mária Bednárová, Biely Kostol

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Diana Vargová, Zvolen
2. výherca - Solár, Sliač
3. výherca - Boďová, Kováčová

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Martina Kyselová, Žilina
2. výherca - Marek Mlynarčík, Liptovský Mikuláš
3. výherca - Niemi Ilijazi, Čadca

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10