Výhercovia decembrovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.12.2016 do 31.12.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať L-CARNITINE 1000 - 30 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.1.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Katarína Šuleková, Pezinok
2. výherca - Roman Urban, Janovce
3. výherca - Juraj Domorak, Chorvátsky Grob

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Bočková Saša, Bratislava
2. výherca - Brunovská Blanka, Limbach
3. výherca - Langová Martina, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Matej Sikela, Prievidza
2. výherca - Ján Abraham, Banská Bystrica
3. výherca - Juraj Patráš, Selce

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Marián Vass, Veľký Meder
2. výherca - Judita Márková, Dunajská Streda
3. výherca - Szilvia Ravaszová, Dunajská Streda

Košice OPTIMA
1. výherca - Martin Sikora, Košice
2. výherca - Peter Vaško, Nižná Myšľa
3. výherca - Michal Hudáček, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Mária Španová, Košice
2. výherca - Monika Nagyová, Košice
3. výherca - Ján Lancoš, Nová Sedlica

Levice DITURIA SC
1. výherca - Mária Bátovská, Levice
2. výherca - Róbert Bystriansky, Bardoňovo
3. výherca - Patrik Homola, Hronské Kosihy

Liptovský Mikuláš RGB Liptovský
1. výherca - Petra Mitašová, Smrečany
2. výherca - Michaela Penziviaterová, Lipová
3. výherca - Milan Petrovič, Banská Bystrica

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Miroslav Očovai, Rapovce
2. výherca - Soňa Kocúrová, Lučenec
3. výherca - Veronika Barkáčová, Lučenec

Nitra OC MAX
1. výherca - Lenka Kraváriková, Nitra
2. výherca - Peter Sádecký, Nitra
3. výherca - Daniel Galik, Pohranice

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Erika Benyová, Nesvady
2. výherca - Kinga Czére, Vojnice
3. výherca - Cyprián Lukács, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Rudolf Palkech, Piešťany
2. výherca - Ingrid Springinsfeld, Vrbové
3. výherca - Marek Loring, Piešťany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Tomáš Klima, Spišské Podhradie
2. výherca - Ľuboslava Orolinová, Poprad
3. výherca - Erik Sirkovský, Batizovce

Považská Bystrica
1. výherca - Kompaník Ľubomír, Považská Bystrica
2. výherca - Vavrík Pavol, Považská Bystrica
3. výherca - Hanusová Barbora, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Zuzana Češková, Trenčín
2. výherca - Dušan Čikel, Svinná
3. výherca - Richard Radosa, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Jana Galeka, Trnava
2. výherca - Peter Neuschl, Trnava
3. výherca - Mária Bednárová, Biely Kostol

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Jana Oravcová, Banská Bystrica
2. výherca - Ľubomír Lepeň, Vyhne
3. výherca - Roman Ríči, Detva

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Karol Gažúr, Kunerad
2. výherca - Roman Jelenský, Dolný Kubín
3. výherca - Andrea Fizíková, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10