Výhercovia februárovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.2.2016 do 29.2.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu a vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať BCAA+B6 - 100 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 2.3.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Róbert Svrček, Bratislava
2. výherca - Tomáš Čermák, Bratislava
3. výherca - Marek Kováč, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Martin Šujanský, Číž
2. výherca - Ján Kredatus, Mlynčeky
3. výherca - Lukáš Vonderčík, Brezno

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Anastázia Libaiová, Šamorín
2. výherca - Ladislav Bugár, Trhová Hradská
3. výherca - Sándor Végh, Báč

Košice OPTIMA
1. výherca - Katarína Moščaková, Košice
2. výherca - Lucia Adamcová, Košice
3. výherca - Stanislav Zeleňák, Veľká Ida

Košice TESCO
1. výherca - Marek Čontofalský, Košice
2. výherca - Ladislav Héžel, Slanec
3. výherca - Jozef Spišák, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Júlia Csontoová, Levice
2. výherca - Denisa Jakubíková, Levice
3. výherca - Tomas Kiss, Levice

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Róbert Bargel, Lučenec
2. výherca - Peter Malček, Tuhár
3. výherca - Martin Szekely, Gelnica

Nitra OC MAX
1. výherca - Lubomír Slamka, Nitra
2. výherca - Ivana Mészarosová, Trnava
3. výherca - Lucia Rochovská, Brezno

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Regína Vorosová, Nové Zámky
2. výherca - Vladimíra Nagyová, Nitra
3. výherca - Jozef Kečkéš, Šaľa

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Stanislav Kováčik, Sokolovce
2. výherca - Lukáš Vachan, Piešťany
3. výherca - Monika Hrabinova, Potvorice

Poprad OC FORUM
1. výherca - Adam Antušák, Zákamenné
2. výherca - Veronika Kruppová, Poprad
3. výherca - Lucia Šipulová, Poprad

Trenčín OC MAX
1. výherca - Milan Čecho, Trenčín
2. výherca - Filip Balažovjech, Nová Dubnica
3. výherca - Jana Uherková, Nová Dubnica

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Michal Šurina, Trnava
2. výherca - Andrea Mokrá, Červeník
3. výherca - Marián Buchanec, Dolná Krupá

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Peter Kačáni, Rimavská Sobota
2. výherca - Marian Paulenka, Zvolen
3. výherca - Jozef Kucej, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Marek Mlynarčík, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Pavol Kováčik, Beluša
3. výherca - Andrea Vaňková, Rosina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10