Výhercovia januárovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.1.2016 do 31.1.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu a vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Vitamin Complex. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 2.2.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Marek Kováč, Bratislava
2. výherca - Stanislava Voleková, Pezinok
3. výherca - Ján Kuchár, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - František Hrubjak, Rabča
2. výherca - Peter Košta, Banská Bystrica
3. výherca - Peter Jančov, Brezno

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Peter Sörös, Veľké Blahovo
2. výherca - Szilvia Ravaszová, Dunajská Streda
3. výherca - Denisa Borárosová, Dunajská Streda

Košice OPTIMA
1. výherca - Martin Orolin, Košice
2. výherca - Viktória Vargová, Jasov
3. výherca - Filip Bokros, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Andrea Szakálová, Košice
2. výherca - Dominik Novák, Košice
3. výherca - Lukáš Venglovič, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Eva Števková, Bratislava
2. výherca - Patrik Červený, Levice
3. výherca - Juraj Gergely, Dedinka

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Alexandra Miklóšová, Fiľakovo
2. výherca - František Ilkovič, Lučenec
3. výherca - Miroslav Baláž, Radzovce

Nitra OC MAX
1. výherca - Ondrej Šedivý, Nitra
2. výherca - Lea Kabátová, Želiezovce
3. výherca - Martin Studenič, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Tomáš Kečkéš, Nové Zámky
2. výherca - Miloš Šátek, Nesvady
3. výherca - Vladimíra Nagyová, Nitra

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Marián Bílený, Piešťany
2. výherca - Peter Zemánik, Nová Lehota
3. výherca - Tomáš Pavlovič, Sokolovce

Poprad OC FORUM
1. výherca - Valéria Šoltysová, Poprad
2. výherca - Róbert Hudák, Poprad
3. výherca - Patrik Kubus, Poprad

Trenčín OC MAX
1. výherca - Radovan Krúpa, Selec
2. výherca - Helena Kazíková, Omšenie
3. výherca - Denis Fabo, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Denis Rózsa, Sládkovičovo
2. výherca - Martin Hruška, Nové Zámky
3. výherca - Marián Buchanec, Dolná Krupá

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Ernest Štibrányi, Detva
2. výherca - Miroslav Fuksa, Zvolen
3. výherca - Ján Števák, Dobrá Niva

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Jana Podmanická, Ochodnica
2. výherca - Jaroslav Kočiš, Považský Chlmec
3. výherca - Miroslav Matušík, Považská Bystrica

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10