Výhercovia júlovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.7.2016 do 31.7.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať IsoTonic 10 x 40 g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.8.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Anna Bednariková, Bratislava
2. výherca - Tomáš Čermák, Bratislava
3. výherca - Peter Farkaš, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Ján Muranský,
2. výherca - František Hrubjak,
3. výherca - Vladimír Donoval, Staré Hory

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Michaela Kubíková, Horná Potôň
2. výherca - Peter Sörös, Veľké Blahovo
3. výherca - Branislav Slezák,

Košice OPTIMA
1. výherca - Erika Kandráčová, Poproč
2. výherca - Lukáš Hamrák, Spišská Nová Ves
3. výherca - Michal Šelleng, Poprad

Košice TESCO
1. výherca - Lucia Tomášová
2. výherca - Matej Tešinský
3. výherca - Igor Marcin, Lemešany

Levice DITURIA SC
1. výherca - Marek Lorinc, Piešťany
2. výherca - Andrea Kiššová, Tekovský Hrádok
3. výherca - Zuzana Fabianová

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Miroslav Očovai
2. výherca - Lívia Zoldová
3. výherca - Peter Rajprich

Nitra OC MAX
1. výherca - Peter Sádecký
2. výherca - Andrea Hudecová
3. výherca - Martin Melicher, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Tomáš Izsák, Strekov pri Nových Zámkoch
2. výherca - Ferdinand Borka,
3. výherca - Jozef Vetter, Smerovo

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Jana Mičková
2. výherca - Martina Benedikovičová, Dolný Lopašov
3. výherca - Peter Zemánik, Modrová

Poprad OC FORUM
1. výherca - Michal Šelleng
2. výherca - Rastislav Bončo
3. výherca - Ivan Majerský, Spišská Belá

Trenčín OC MAX
1. výherca - Roman Ulahel
2. výherca - Filip Kőszeghy
3. výherca - Karolína Gaplovská, Trenčianske Teplice

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Peter Neuschl
2. výherca - Boris Bališ
3. výherca - Simona Ďurišová, Šúrovce

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - František Babnič
2. výherca - Rastislav Milian
3. výherca - Miroslava Zelinová

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Miroslava Hodasová
2. výherca - Peter Margen
3. výherca - Roman Jelenský, Dolný Kubín

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10