Výhercovia júnovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.6.2016 do 30.6.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu a vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Protein Fuel - 500 ml. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.7.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Peter Farkaš, Bratislava
2. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava
3. výherca - Peter Kurac

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Ivan Hríbik, Banská Bystrica
2. výherca - Dominik Zeman, Slovenská Ľupča
3. výherca - Branislav Cimerman

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Zsuzsanna Takácsová, Gabčíkovo
2. výherca - Ladislav Fülöp, Nový Svet
3. výherca - Szabolcs Krecskó, Baka

Košice OPTIMA
1. výherca - Michal Cechlár, Kysak
2. výherca - Norbert Ragančok, Košice
3. výherca - Matej Klembara, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Jozef Mačala, Košice
2. výherca - Juaraj Marcinčák, Košice
3. výherca - Štefan Tall, Pečovská Nová Ves

Levice DITURIA SC
1. výherca - Kiššová Andrea, Tekovský Hrádok
2. výherca - Tomáš Herman, Levice
3. výherca - Denisa Jakubíková, Levice

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Ervin Beňuš, Lučenec
2. výherca - Michaela Bozsoóvá, Lučenec
3. výherca - Martin Szekely, Gelnica

Nitra OC MAX
1. výherca - Ivan Pálfy, Nitra
2. výherca - Lenka Kraváriková, Nitra
3. výherca - Martin Melicher, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Tomáš Kéčkeš, Nové Zámky
2. výherca - Dušan Šihavik, Nové Zámky
3. výherca - Viktor Morvai, Nesvady

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Lukáš Vachan, Piešťany
2. výherca - Jana Mičková, Piešťany
3. výherca - Peter Zemánik, Modrová

Poprad OC FORUM
1. výherca - Róbert Hudák, Poprad
2. výherca - Michal Šelleng, Poprad
3. výherca - Peter Šuňavský, Levoča

Trenčín OC MAX
1. výherca - Andrej Benák, Kálnica
2. výherca - Zuzana Češková, Trenčín
3. výherca - Natália Slávková, Nová Dubnica

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Boris Bališ, Dolné Zelenice
2. výherca - Roman Bachratý, Trnava
3. výherca - Patrik Rišňovský, Váhová

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Rastislav Šavrnoch, Ružomberok
2. výherca - Gustáv Jurkovič, Zvolen
3. výherca - Jozef Dočkal, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Petra Laktišová, Žilina
2. výherca - Miroslav Matušík, Považská Bystrica
3. výherca - Martin Ježo, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10