Výhercovia májovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.5.2016 do 31.5.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu a vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať PROTEIN GUSTO - OAT & WHEY WITH FRUITS - 696 g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 3.6.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava
2. výherca - Andrej Hrabovský, Bratislava
3. výherca - Tomáš Vatala, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Michal Turek, Piešťany
2. výherca - Martin Sedilek, Banská Bystrica
3. výherca - Jaroslav Cibere, Svit

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Dominika Čierna, Dolný Bar
2. výherca - Eszter Kristófová, Veľké Blahovo
3. výherca - Gábor Balkó, Dunajská Streda

Košice OPTIMA
1. výherca - Lenka Bodnárová, Sady nad Torysou
2. výherca - Tímea Grešová, Turnianske Podhradie
3. výherca - Roman Kohutiar, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Peter Sekela, Košice
2. výherca - Lenka Pancuráková, Košice
3. výherca - Peter Pancák, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Ivana Kuriačková, Levice
2. výherca - Ivana Máčajová, Levice
3. výherca - Jakub Dragun, Kalná nad Hronom

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Juraj Chebeň, Lučenec
2. výherca - Ladislav Farkaš, Fiľakovo
3. výherca - Patrik Tirala, Kokava nad Rimavicou

Nitra OC MAX
1. výherca - Milan Vlček, Hlohovec
2. výherca - Ivana Meszarošová, Trnava
3. výherca - Jozef Špaňúr, Sľažany

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Erika Bogdányová, Nové Zámky
2. výherca - Denisa Klačková, Veľká Maňa
3. výherca - Jozef Zahorecz, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Veronika Magulová, Krakovany
2. výherca - Martin Spanakis, Piešťany
3. výherca - Martina Benedikovičová, Dolný Lopášov

Poprad OC FORUM
1. výherca - Ľubica Alhamdan, Nová Lesná
2. výherca - Štefan Dilský, Vrbov
3. výherca - Adam Antušák, Zákamenné

Trenčín OC MAX
1. výherca - Štefan Žuffa, Trenčín
2. výherca - Rudolf Ondrišák, Považská Bystrica
3. výherca - Norbert Tanocký, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Frederik Rampák, Trnava
2. výherca - Peter Neuschl, Trnava
3. výherca - Štefan Mižikar, Trnava

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Kršiak, Hriňová
2. výherca - Bajo, Modrý Kameň
3. výherca - Šulek, Hriňová

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Peter Margen, Žilina
2. výherca - Marek Mlynarčík, Liptovský Mikuláš
3. výherca - Andrea Gacíková, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10