Výhercovia marcovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.3.2016 do 31.3.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorázový nákup nad 100€, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu a vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Protein Power - 1000 g Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.4.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - František Feščák, Sabinov
2. výherca - Jaroslav Molčan, Bratislava
3. výherca - Ján Ledňa, Malinovo

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Radovan Matúš
2. výherca - Martin Hufka, Dubové pri Turčianskych Tepliciach
3. výherca - Juraj Škvařil, Slovenská Ľupča

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Ákos Nagy, Dunajská Streda
2. výherca - Szabolcs Krecskó, Baka
3. výherca - Juraj Pálffy, Kráľovičové Kračany

Košice OPTIMA
1. výherca - Janka Kovérová, Košice
2. výherca - Juraj Príhoda, Michalovce
3. výherca - Alexandra Sestrienková, Vranov nad Topľou

Košice TESCO
1. výherca - Miriama Šusterová, Košice
2. výherca - Michal Pillár, Košice
3. výherca - Gabriela Miklošková, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Tóth Milan, Levice
2. výherca - Júlia Csontoóvá, Levice
3. výherca - Vladimír Daniš, Tlmače

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Peter Šťastný, Detva Sídlisko
2. výherca - Miroslav Očovai, Rapovce
3. výherca - Marcel Matúš, Lučenec

Nitra OC MAX
1. výherca - Peter Ernihold, Zlaté Moravce
2. výherca - Jozef Špaňúr, Sľažany
3. výherca - Ivana Meszárošová, Trnava

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Denisa Hrubá, Tvrdošovce
2. výherca - Roman Miškovič, Dvory nad Žitavou
3. výherca - Tomáš Kálmán, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Petronela Kozáková, Pobedím
2. výherca - Peter Zaťko, Vrbové

Poprad OC FORUM
1. výherca - Sedláková Martina, Prešov
2. výherca - Miroslava Kruppová, Poprad
3. výherca - Patrik Papp, Poprad

Trenčín OC MAX
1. výherca - Helena Kazíková, Omšenie
2. výherca - Filip Koszeghy, Trenčín
3. výherca - Katarína Kaliková, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Ivana Ivanovičová, Trnava
2. výherca - Dodo Karnas, Trnava
3. výherca - Andrea Mokrá, Červeník

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Michal Palkovič, Žemberovce
2. výherca - Monika Dolníková, Zvolen
3. výherca - Jozef Jurečka, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Lukáš Hrmel, Veľké Rovné
2. výherca - Vladislav Špitálnik, Žilina
3. výherca - Ján Čerňanský, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10