Výhercovia októbrovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.10.2016 do 31.10.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 100 €, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Vitamín C 500 - 120 tabliet Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.11.2015. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - František Feščák, Sabinov
2. výherca - Martina Ledňová, Malinovo
3. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Rzavský Michal, Bratislava
2. výherca - Betka Gewisslerová, Bratislava
3. výherca - Alexandra Zemanovičová, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Oľga Strakošová, Banská Bystrica
2. výherca - Miroslav Očovai, Rapovce
3. výherca - Zuzana Marcinová, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Klaudia Rovenská
2. výherca - Hajnalka Ferenczi, Veľké Blahovo
3. výherca - Marián Vass, Veľký Meder

Košice OPTIMA
1. výherca - Andrea Szakálová, Košice
2. výherca - Martin Szilagyi, Moldava nad Bodvou
3. výherca - Tomáš Novotný, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Alžbeta Chymičová, Košice
2. výherca - Štefan Hedvíg, Krompachy
3. výherca - Edvard Kačmarik, Haniska

Levice DITURIA SC
1. výherca - Róbert Bystriansky, Bardoňovo
2. výherca - Mário Fabian, Levice
3. výherca - Mária Bátovská, Levice

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Radomír Nosáľ, Lučenec
2. výherca - Boris Bakša, Lučenec
3. výherca - Lucia Bozóová, Lučenec

Nitra OC MAX
1. výherca - Peter Sádecký, Nitra
2. výherca - Marek Mentel, Vráble
3. výherca - Juraj Brezniak, Nové Sady pri Nitre

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Jessice Balogová, Nové Zámky
2. výherca - Henrieta Pémová
3. výherca - Viktor Frunyo, Štúrovo

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Daniel Magál
2. výherca - Jana Mičková, Piešťany
3. výherca - Peter Bedeč, Žitavany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Michal Tomčík, Liptovský Hrádok
2. výherca - Oliver Multáň, Poprad
3. výherca - Romana Žoloáková, Poprad

Považská Bystrica
1. výherca - Jurkeníková Ľubomíra, Dolná Mariková
2. výherca - Šmalová Natália, Považská Bystrica
3. výherca - Kidová Irena, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Mário Herman, Stará Turá
2. výherca - Jakub Floriš, Tuchyňa
3. výherca - Peter Kollár, Ilava

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Ivana Žgančíková, Hrnčiarovce nad Parnou
2. výherca - Ľuboš Hambálek, Sereď
3. výherca - Tomáš Sabo, Bučany

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Juraj Čerňava, Divina
2. výherca - Miro Poliovka, Staré Hory
3. výherca - Vlasta Slaviková, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Neimi Ilijazi, Čadca
2. výherca - Peter Macek, Bytča
3. výherca - Eva Gjablová, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10