Výhercovia septembrovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.9.2016 do 30.9.2016. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 100 €, alebo zbieral body za nákupy a dosiahol počet bodov 100 za obdobie maximálne troch mesiacov a následne získal zákaznícku kartu vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať AMINO ST 5300 - 120 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 6.10.2016. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava
2. výherca - Peter Farkaš, Bratislava
3. výherca - Robert Svrček, Bratislava

Bratislava Petržalka
1. výherca - Michal Šabík, Bratislava
2. výherca - Kristína Machová, Bratislava
3. výherca - Michal Rzavský, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Zuzana Hollá, Nitra
2. výherca - Milan Jarunek, Banská Bystrica
3. výherca - Ján Hric, Žiar nad Hronom

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Štefan Kirchner, Šamorín
2. výherca - Adrienn Gerezdešová, Trhová Hradská
3. výherca - Martina Absolónová, Dunajská Streda

Košice OPTIMA
1. výherca - Miriama Šusterová
2. výherca - Erika Rákayová
3. výherca - Vladimír Sabol, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Eduard Kačmarik, Haniska
2. výherca - Barbora Mrázová, Malacky
3. výherca - Ľubomír Roman, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Kikuša Ciriáková, Levice
2. výherca - Tomáš Herman, Levice
3. výherca - Zuzana Fabianová, Levice

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Renáta Vreteničová, Lučenec
2. výherca - Peter Okohríb, Lučenec
3. výherca - Miroslav Fiľo, Dobroč

Nitra OC MAX
1. výherca - Milan Vlček, Hlohovec
2. výherca - Ivan Pálfy, Nitra
3. výherca - Ľuboš Kminiak, Čeľadnice

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Zoltán Kantár, Zemné
2. výherca - Denisa Lábska, Nesvady
3. výherca - Zoltán Kender, Nesvady

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Juraj Berlanský, Drahovce
2. výherca - Michal Uhlík, Piešťany
3. výherca - Ján Karkuš, Trebatice

Poprad OC FORUM
1. výherca - Patrik Bučko, Poprad
2. výherca - Dalibor Bobula, Poprad
3. výherca - Maroš Strakulák, Poprad

Považská Bystrica

1. výherca - Samuel Hoferica, Považská Bystrica
2. výherca - Peter Kozárik, Považská Bystrica
3. výherca - Jakub Smatana, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Ján Hemanský, Dubnica nad Váhom
2. výherca - Peter Kollár, Ilava
3. výherca - Marek Bočinec, Trenčianska Teplá

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Dodo Karnas, Trnava
2. výherca - Lenka Okruhlicová, Pezinok
3. výherca - Nina Hučková, Trnava

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Marián Šalát, Kremnica
2. výherca - Robert Sklenka, Tŕnie
3. výherca - Radoslav Kacian, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Michal Hronec, Žilina
2. výherca - Tomáš Hlavčo, Považská Bystrica
3. výherca - Kristína Ivančíková

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10