Ako sa udržiava vo forme Dara Rolins?

Pridané: 16.5.2019 14:43:18 Počet zobrazení: 4580

Leto sa nezadržateľne blíži a pomaly každý rieši to, ako sa pripraví do plaviek. Niekto rozumne a pomaly, no iný zas staví na nárazovú „rýchlodiétu“ s očakávaním skvelých výsledkov v krátkom čase. My sme sa opýtali Dary na tajomstvo jej štíhlosti, ktorú si udržiava celoročne.

Čo je tajomstvom tvojej skvelej formy?

Je to v podstate jednoduché - snažím sa byť neustále v pohybe, čo pri mojej práci nie je až tak veľký problém. Ráno, ihneď po prebudení začínam ľahkou jogou a neskôr ma čakajú ešte nácviky choreografie, prípadne samotné vystúpenia, kde sa s celou svojou „crew" ponamáhame až-až. Hýbať sa - to je podstatné. Nielen kvôli vzhľadu, ale aj kvôli zdraviu."

dara rolins zero bar

Takže ti záleží aj na tvojom zdraví, nielen na tom, či vyzeráš na pódiu dobre, tak?

Určite! V dnešnom uponáhľanom svete musí byť človek poriadne obozretný. Kedysi ľudia pracovali hlavne fyzicky a nemali tak jednoduchý prístup k jedlu, ale dnes je to skôr naopak. Veľa sedíme za počítačmi a pomaly na každom rohu na nás číha nejaký fastfood. Ja sa snažím stravovať sa ľahko, pretože ťažké jedlo by ma len zaťažilo a neviem si celkom presne predstaviť, ako by som zvládla tancovať. Keď nacvičujeme, alebo sme na koncertoch tak mám pri sebe neustále Zero Bar alebo Zero Shake, ktorý som si dosť obľúbila, pretože mi umožňuje zahnať hlad bez zbytočného zaťaženia, pričom sú v ňom len samé dobré veci. Takto mám istotu, že si neubližujem a nehladujem sa."

dara rolins zero shake

Ako by podľa teba mala vyzerať ideálna ženská postava?

Ha! To nie je ľahká otázka," smeje sa Dara,"myslím si, že v tomto máme my ženy tak trochu šťastie. Neexistuje jeden dokonale úžasný typ ženskej postavy. Viem, že mnohým to už možno znie ako klišé, ale ideál naozaj neexistuje a každej z nás pristane niečo iné. Mali by sme teda prísť na to, čo to je a v akej forme vyzeráme najlepšie práve my, nie snažiť sa prispôsobiť nejakému trendu. Za mňa sú krásne ženy s tvarmi, ale aj tie, ktoré majú problém pribrať. Ide skôr o to, ako sa tá žena vo svojej koži cíti, pretože to z nej vyžaruje. Takže asi môžeme povedať, že to ako vyzeráme, a či sa budeme ostatným páčiť závisí od toho, ako sa páčime samy sebe."

Alternatívne príspevky:

Košík

turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi