Dara Rolins a BioTechUSA patria k sebe!

Pridané: 2.4.2019 15:07:27 Počet zobrazení: 5832

Úspešná kariéra, cestovanie, nabitý program a zdravý životný štýl. Ako to dokázať všetko spolu skĺbiť? V našom článku vám o tom porozpráva Dara Rolins, ktorá sa stala tvárou značky BioTechUSA.

Najväčšia hviezda česko-slovenskej hudobnej scény Dara Rolins uzavrela spoluprácu s BioTechUSA a stala sa tak tvárou značky. Speváčka známa nielen svojou nadmieru úspešnou hudobnou kariérou, ale aj vyšportovanou postavou a zdravým životným štýlom, ktorý je jej vlastný v posledných dňoch urobila krok, ktorý má obe strany posunúť vpred. „Naša značka môže byť reprezentovaná len niekým, kto si uvedomuje dôležitosť zdravia, vedie aktívny a športový životný štýl a je vzorom vo všetkom, čo robí. Cítime, že práve Dara Rolins je takýmto človekom. Neurobila unáhlené rozhodnutie. Priala si nielen osobné stretnutie s nami, ale aj návštevu našej výroby ešte predtým ako sme dospeli k dohode, čo považujeme za veľmi profesionálne. Osobné stretnutie už len potvrdilo, že prvotný pocit bol správny a toto je začiatok sľubnej spolupráce," hovorí Bálint Lévai, výkonný riaditeľ spoločnosti BioTechUSA.

 dara rolins

Nie je žiadnym tajomstvom, že Dara o seba dbá nielen kvôli vzhľadu, ale zaujíma sa aj o svoje zdravie. "Neustále cestujem, čo asi nikoho neprekvapí. Koncerty, vystúpenia, fotenia a natáčania mi nedávajú veľa priestoru starať sa o seba, s čím má v dnešnej dobe problém mnoho žien. Nemusíte byť speváčka, aby ste nemali čas. Každá z nás má svoje pracovné povinnosti, máme deti. Na druhej strane však stojí spoločnosť, ktorá od nás očakáva, že budeme popri všetkých povinnostiach vyzerať skvelo. Osobne nemám čas navštevovať fitko, aj keď by som veľmi chcela, no skĺbiť to so všetkými pracovnými povinnosťami je ťažké. Občas musím byť jednoducho kreatívna," hovorí Dara.

BioTechUSA je spoločnosť, ktorej hlavným cieľom už nejakú dobu nie je len podpora športovcov v ich snahe uspieť, ale čoraz viac svoju pozornosť upriamuje na ľudí, ktorí si uvedomujú potrebu pohybu a správnej životosprávy v bežnom živote. "Aj keď nestíham chodiť do fitka, neznamená to, že spôsob ako sa hýbať si nenájdem. Samozrejme, moje vystúpenia zahŕňajú samé o sebe pohybu dosť, pretože ako by vyzerala speváčka, ktorá počas svojho vystúpenia netancuje? A ja tanec milujem! Nie vždy to ale stačí, takže ako doplnkový pohyb volím jogu, prípadne si zacvičím s vlastnou váhou doma, no a v prípade, že cestujem, čo je takmer vždy, tak si jednoducho zacvičím na hotelovej izbe," odpovedá Dara na otázku, ako sa drží vo forme.

Doplnky výživy už dávno nepatria len do rúk kulturistov a BioTechUSA postupne vytvára línie produktov, ktoré dokáže v bežnom živote využiť každý z nás. Málo času a nie vždy jednoduchý prístup ku kvalitnému jedlu mnohokrát stoja za neustálym „zakopávaním" na ceste za našou vysnívanou postavou. Ako je na tom so stravovaním Dara? "Úprimne, mnohokrát som počas dňa vyťažená tak, že si ani neuvedomím, že som nejedla. Uvedomenie prichádza až s pocitom, že sa necítim úplne vo svojej koži. Zdravie je pre mňa dôležité a na prvom mieste a vždy ma zamrzí, keď si to všetko okolo neho nedokážem zmenežovať podľa svojich predstáv. Aj preto BioTechUSA- pretože táto značka myslí aj na ľudí ako som ja. Na ľudí s uponáhľaným životným štýlom, ktorí potrebujú mať kvalitnú stravu poruke. Ja viem, že dnes je Instagram zaplavený fotkami od rôznych fitnessmodeliek a tréneriek, ktoré si fotia nakrabičkované jedlo a ja to rovnako ako asi každý obdivujem, ale človek, ktorý sa pohybuje mimo túto oblasť, obzvlášť, keď takmer nie je doma, nemá príležitosť si jedlo dopredu pripraviť. V takej chvíli potrebujeme podať pomocnú ruku. Áno, je to v podstate niečo ako prvá pomoc, ktorú si so sebou viete zobrať kdekoľvek," smeje sa Dara.

Kto sleduje Daru na Facebook-u, či Instagrame vie, že okrem toho, že jej program je doslova „nabitý" neustálymi akciami, na jej vzhľade sa to nepodpisuje. "Nie, ja nie som typ človeka, ktorý niečo vzdá, keď je to ťažké. Ak by som taká bola, dnes by sme sa tu spolu možno ani nebavili o tom, ako sa udržiavam vo forme. Vždy som myslela pozitívne a vždy som sa snažila rozhodovať v živote tak, aby som nešla sama proti sebe. Nielen proti svojmu svedomiu, ale ani proti svojmu zdraviu. Nie som človek, ktorý zmastí dve pizze pred televízorom a potom to zaje polkilovou čokoládou. Vážim si svoje telo a viem, že ho nemôžem vymeniť, ani si kúpiť nové. A tak k nemu aj pristupujem. Nebudem sa ale tváriť, že je to pre mňa malina udržať sa vo forme. Chce to určitú dávku sebazaprenia a disciplíny."

dara biotechusa

Na otázku, prečo si vybrala práve BioTechUSA a nie inú značku doplnkov výživy, mala pre nás Dara jasnú odpoveď. "Pretože chcem mať svoj životný štýl pod kontrolou a byť vo väčšom kľude. Nemať neustále stres z toho, že sa chcem cítiť po fyzickej stránke dobre a musím aj dobre vyzerať, no môj životný štýl mi to neumožňuje. Nie každá značka ponúka to, čo BioTechUSA. Ja nie som fitnesska, som jednoducho pracujúca žena, ktorá potrebuje mať istotu, že sa počas dňa naje vtedy, keď to bude potrebovať a dostane zo stravy všetko, čo je pre jej telo dobré a zdravé. Nie všetky doplnky výživy na našom trhu vyhovujú práve tým mojim požiadavkám. Kvalita je teda pre mňa veľmi dôležitá a BioTechUSA má už svoje meno. O ich produktoch sa dávno hovorí ako produktoch top kvality. Ja teda sama nie som v tejto sfére žiadny odborník, ale dávam na vlastný pocit, a keď zjem proteínovú tyčinku zaujíma ma nielen to či mi naozaj chutila, ale aj to, či mi dobre trávi, či ma nezaťažuje. Aj to je ukazovateľom toho, či produkt kvalitný je, alebo nie je. Ďalším faktorom, ktorý je pre mňa rozhodujúci je, či si viem to jedlo, teda ten konkrétny produkt vziať kdekoľvek so sebou, to či nie je príliš kalorický a úprimne trochu aj to, či mám na výber z dostatočného množstva príchutí. Lebo jesť stále to isté dookola, to sa vám zunuje," vraví Dara a dodáva, "nie je to samozrejme len o jedle. Jasné, strava je dôležitá, ale v dnešnej dobe už pomaly niet nikoho, kto by nedopĺňal vitamíny. Vieme, že ich potrebujeme, že mnohokrát práve pri nepravidelnom stravovaní a hektickom, stresujúcom životnom štýle musíme niektoré látky dopĺňať. Ak sa namáhate fyzicky ako ja, možnosť, že by ste na suplementovanie vitamínov mohli kašľať neexistuje. Lenže na trhu je ich toľko, že človek sa v tom doslova topí a nevie si správne vybrať. A úplne najhoršie je, keď ich musíte brať veľa. Plus keď už mám nejaký komplex vitamínov brať, tak chcem mať aj istotu, že je to kvalita."

Ako teda vyzerá najbližšia budúcnosť Dary Rolins? „Milujem svoj život a svoju prácu a verím, že to sa v budúcnosti nezmení. Čaká ma mnoho projektov, na ktoré sa veľmi teším a možno mi k tomu optimizmu pridáva aj fakt, že viem, že som urobila jeden ďalší krok správnym smerom, ktorý mi umožní si kariéru a život, ktorý som si vybudovala užiť ešte o čosi viac."

 

Košík

turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi