Výhercovia aprílovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.4.2017 do 30.4.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Protein Gusto - Mug Cake 7x45g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 5.5.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Ladislav Šiša, Bratislava
2. výherca - Dušana Miklošová, Bratislava
3. výherca - Róbert Rabina, Hamuliakovo

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Peter Farkaš, Bratislava
2. výherca - Juraj Németh, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Peter Nagy, Bratislava
2. výherca - Matúš Hraško, Banská Bystrica
3. výherca - Tomáš Turčan, Jasenie

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Žaneta Orvosová, Veľký Meder
2. výherca - Imrich Hudec
3. výherca - Jenő Vasi, Šamorín

Košice OPTIMA
1. výherca - Lenka Pancuráková, Košice
2. výherca - Juraj Sobinovský, Košice
3. výherca - Róbert Brincko, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Veronika Zajková, Rybník
2. výherca - Jana Palko Jabconová, Košice
3. výherca - Alexandra Nováková, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Igor Gajdoš, Levice
2. výherca - Mário Fabian, Levice
3. výherca - Veronika Lepišová, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Simona Jágerská, Liptovský Hrádok
2. výherca - Júlia Surmová, Smrečany
3. výherca - Róbert Palenčík

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Bakanová Nikoleta, Mýtna
2. výherca - Nagy Ladislav, Nitra nad Ipľom
3. výherca - Mihályová Renata

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Roman Jelenský, Dolný Kubín
2. výherca - Peter Majer
3. výherca - Oliver Fatul, Príbovce

Nitra OC MAX
1. výherca - Nina Hučková, Trnava
2. výherca - Radoslav Floriš, Lehota pri Nitre
3. výherca - Miloš Gombík, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Veronika Švaňová, Dedinka
2. výherca - Kristián Banyár
3. výherca - Monika Vighová, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Lívia Matúšová, Piešťany
2. výherca - Jana Mičková, Piešťany
3. výherca - Jozef Valachovič, Piešťany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Martin Jurčo, Hôrka
2. výherca - Ján Gorka, Šuňava
3. výherca - Maroš Strakulák, Poprad

Považská Bystrica
1. výherca - Lucia Krasňanská, Považská Bystrica
2. výherca - Soňa Huličiaková, Považská Bystrica
3. výherca - Peter Markovič, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Mária Šubertová, Trenčín
2. výherca - Tomáš Beňo, Trenčín
3. výherca - Katarína Jankovičová, Trenčianska Turná

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Kristína Murínová
2. výherca - Nina Hučková, Trnava
3. výherca - Veronika Véghová

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Michal Luptáčik, Zvolen
2. výherca - Matej Sikela, Prievidza
3. výherca - Sarvašová Silvia, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Klára Afanásová, Turie
2. výherca - Róbert Piška, Púchov
3. výherca - Petra Zahradníková, Dolný Kubín

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10