Výhercovia augustovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.8.2017 do 31.8.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať BCAA 6000 - 100 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 5.9.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Ladislav Šiša, Chorvátsky Grob
2. výherca - Peter Kralovič, Bratislava
3. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Molitoris Róbert, Bratislava
2. výherca - Adriána Valášková, Partizánske
3. výherca - Peter Farkaš, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Slavomír Letrich, Banská Bystrica
2. výherca - Mario Madara, Banská Bystrica
3. výherca - Miroslava Čunderlíková, Lučenec

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Andrea Szabóová, Dunajská Streda
2. výherca - Nikola Bognár, Trávnik
3. výherca - Silvia Soós, Dunajská Streda

Košice OPTIMA
1. výherca - Silvia Šatníková, Humenné
2. výherca - Dušan Leško, Trebišov
3. výherca - Pavol Šima, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Monika Kreculová, Vajkovce
2. výherca - Lucia Jureková, Košice
3. výherca - Martin Rozik, Buzica

Levice DITURIA SC
1. výherca - Mário Fabian, Levice
2. výherca - Adrian Valenteje, Levice
3. výherca - Miloš Medzihradský, Bátovce

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Lenka Čenková, Kráľová Lehota
2. výherca - Martina Marcinková, Liptovský Mikuláš
3. výherca - Marcel Dominák, Liptovský Mikuláš

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Jaroslav Halaj, Lučenec
2. výherca - Milan Gubčo, Nová Bašta
3. výherca - Vlastimil Stankovič, Píla

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Peter Kováč, Martin
2. výherca - Branislav Dósza, Martin
3. výherca - Marek Bugan, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Roman Kolečka, Nitra
2. výherca - Patrik Daloš, Rišňovce
3. výherca - Ladislav Kišš, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Alexander Kosztolányi, Nové Zámky
2. výherca - Jakub Kostolný, Šurany
3. výherca - Michaela Slameková, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Lívia Matúšová, Piešťany
2. výherca - Denis Ravas, Piešťany
3. výherca - Robert Pevný, Očkov

Poprad OC FORUM
1. výherca - Peter Mudrák, Poprad
2. výherca - Norbert Alexy, Poprad
3. výherca - Michaela Lapšanská, Tatranská Lomnica

Považská Bystrica
1. výherca - Jaroslav Búda, Považská Bystrica
2. výherca - Veronika Toporová, Pružina
3. výherca - Martin Ržonca, Trenčín

Trenčín OC MAX
1. výherca - Patrícia Kurnocíková, Ilava
2. výherca - Rudolf Ondrišák, Považská Bystrica
3. výherca - Filip Koszgehy, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Veronika Véghová, Trnava
2. výherca - Denis Čapkovič, Paderovce
3. výherca - Dušan Dohnal, Trnava

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Marek Peška, Zvolen
2. výherca - Alexander Adam, Modrý Kameň
3. výherca - Peter Toth, Sereď

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Tomáš Kovanda, Žilina
2. výherca - Anna Lacko, Žilina
3. výherca - Lukáš Dobroň, Dolný Hričov

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10