Výhercovia februárovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.2.2017 do 28.2.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať One-A-Day 100 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 3.3.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Anna Bednariková, Bratislava
2. výherca - Juraj Kollar, Hlohovec
3. výherca - Radoslav Jakubek, Chorvátsky Grob

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Michaela Kočišová, Chorvátsky Grob
2. výherca - Martina Langová, Bratislava
3. výherca - Peter Farkaš, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Vladimír Donoval, Staré Hory
2. výherca - Zuzana Marcinová, Banská Bystrica
3. výherca - Ľudovít Grendez, Revúca

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Markéta Peller, Trhová Hradská
2. výherca - Melinda Dohoráková, Dunajská Streda
3. výherca - Szabolcs Krecskó, Baka

Košice OPTIMA
1. výherca - Daniela Borošová, Poproč
2. výherca - Michal Dávid, Košice
3. výherca - Jozef Drábik, Košická Belá

Košice TESCO
1. výherca - Ľubomír Roman, Košice
2. výherca - Alexandra Svitanová, Košice
3. výherca - Viliam Smerek, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Róbert Kovács, Bajka
2. výherca - Bernard Kaminský, Levice
3. výherca - Mária Bátovská, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Iveta Feketíková, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Lenka Cibuľová, Východná
3. výherca - Pavol Hajduk, Lemešany

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Margaréta Činčurová, Lučenec
2. výherca - Gabriel Očovay, Rapovce
3. výherca - Martina Pituiová, Veľký Krtíš

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Vladimír Koša, Martin
2. výherca - Peter Lenčeš, Dubové pri Turčianskych Tepliciach
3. výherca - Vladimír Chovanculiak, Kláštor pod Znievom

Nitra OC MAX
1. výherca - Zuzana Hollá, Nitra
2. výherca - Ľuboš Kminiak, Čeľadice
3. výherca - Lenka Kraváriková, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Veronika Švaňová, Dedinka
2. výherca - Alexandra Pasztoreková, Nové Zámky
3. výherca - Ladislav Takács, Štúrovo

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Eva Balónová, Hlohovec
2. výherca - Jana Mičková, Piešťany
3. výherca - Hana Stančeková, Radošina

Poprad OC FORUM
1. výherca - Dana Krumpova, Námestovo
2. výherca - Ingrid Riwkovská, Stará Ľubovňa
3. výherca - Dominika Lacušová, Poprad

Považská Bystrica
1. výherca - Marek Smrčka, Považská Bystrica
2. výherca - Tomáš Bajzík, Považská Bystrica
3. výherca - Katarína Mikolášová, Udiča

Trenčín OC MAX
1. výherca - Michaela Pavleová, Trenčín
2. výherca - Patrik Daniš, Nová Dubnica
3. výherca - Peter Krajčo, Trenčianske Bohuslavice

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Tomáš Sabo, Bučany
2. výherca - Peter Vrabec, Trnava
3. výherca - David Lukačovič, Radošovce

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Michal Luptáčik, Zvolen
2. výherca - Miroslav Tkáč, Hriňová
3. výherca - Michaela Bodová, Kováčová

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Jana Ochodničanová, Žilina
2. výherca - Beáta Polláková, Žilina
3. výherca - Peter Margen, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10