Výhercovia januárovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.1.2017 do 31.1.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Arthro Guard - 120 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 3.2.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Tomáš Čermák, Bratislava
2. výherca - František Feščák, Sabinov
3. výherca - Ladislav Šiša,

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Katarína Kováčová, Bratislava
2. výherca - Julian Novák, Černík
3. výherca - František Cibira, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Ján Vereš, Turčianske Teplice
2. výherca - Olga Strakošová, Banská Bystrica
3. výherca - Zuzana Marcinová, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Ladislav Bugár, Ohrady
2. výherca - Sándor Dohorák, Dunajská Streda
3. výherca - Szilvia Ravaszová, Veľký Meder

Košice OPTIMA
1. výherca - Daniela Borošová, Poproč
2. výherca - Andrea Szakálová, Košice
3. výherca - Viliam Smerek, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Imrich Varga, Moldava nad Bodvou
2. výherca - Lenka Želinská, Košice
3. výherca - Milan Grozno, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Tatiana Hlaváčová,
2. výherca - Alexander Ťažký, Kalná nad Hronom
3. výherca - Tomáš Herman, Levice

Liptovský Mikuláš RGB Liptovský
1. výherca - Veronika Piovárová, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Alena Kabzanová,
3. výherca - Michal Havlíček,

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Miroslav Očovai, Rapovce
2. výherca - Ladisla Agocz, Veľká nad Ipľom
3. výherca - Jakub Rarácz, Lučenec

Nitra OC MAX
1. výherca - Mário Poláš, Nitra
2. výherca - Juraj Brezniak, Nové Sady pri Nitre
3. výherca - Radovan Gabonai, Veľký Krtíš

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Peter Balog,
2. výherca - Erik Maglodi, Nové Zámky
3. výherca - Tamara Trnovszká,

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Erik Krchnavý, Hrádok nad Váhom
2. výherca - Martin Paulen, Piešťany
3. výherca - Zuzana Hollá, Nitra

Poprad OC FORUM
1. výherca - Michaela Srebalová, Tatranská Štrba
2. výherca - Jakub Berecz, Poprad
3. výherca - Maroš Strakulák, Poprad

Považská Bystrica
1. výherca - Rastislav Šipkovský, Sereď
2. výherca - Lucia Gachulincová,
3. výherca - Pavol Kováčik, Beluša

Trenčín OC MAX
1. výherca - Oliver Almáši, Ilava
2. výherca - Lenka Stachová, Dubnica nad Váhom
3. výherca - Janka Medunová, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Veronika Véghová,
2. výherca - Peter Neuschl, Trnava
3. výherca - Henrieta Sklenárová, Radošovce

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Miroslava Zelinová, Lovčica-Trubín
2. výherca - Ivana Lisičanová, Detva
3. výherca - Roman Ríčy, Detva

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Helena Štecová, Žilina
2. výherca - Juraj Šafárik,
3. výherca - Juraj Valek

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

TOP 10