Výhercovia júlovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.7.2017 do 31.7.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať MULTI HYPOTONIC 1:65 - 1000 ml. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 3.8.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Juraj Domorák, Chorvátsky Grob
2. výherca - Peter Kralovič, Bratislava
3. výherca - Peter Farkaš, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Peter Farkaš, Bratislava
2. výherca - Michal Šabík, Bratislava
3. výherca - Dávid Melicher, Tešedíkovo

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Irina Majorska
2. výherca - Zuzana Marcinová, Banská Bystrica
3. výherca - Ján Hric, Žiar nad Hronom

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Ján Matušík, Horné Saliby
2. výherca - Renáta Kášová, Dunajská Streda
3. výherca - Veronika Bognárová, Nový Život

Košice OPTIMA
1. výherca - Andrea Szakálová, Košice
2. výherca - Peter Gedeon, Medzev
3. výherca - Adriana Malíková, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Ján Hudák, Čaňa
2. výherca - Jaroslav Dziak, Košice
3. výherca - Michal Kučmaš, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Roman Parobek, Bratislava
2. výherca - Štefan Drapák, Kalná nad Hronom
3. výherca - Zuzana Fabianová, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Eva Kútiková, Brezno
2. výherca - Marián Jančuška, Liptovský Mikuláš
3. výherca - Lenka Cibuľová, Východná

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Drugda Ján, Bušince
2. výherca - Rias Peter, Lučenec
3. výherca - Bystrianska Beáta, Fiľakovo

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Michal Slašťan, Martin
2. výherca - Róbert Oreško, Dolný Kalník
3. výherca - Peter Lenčeš, Dubové

Nitra OC MAX
1. výherca - Radovan Tóth, Pata
2. výherca - Jozef Ment, Štitáre
3. výherca - Tomáš Szombath, Pohranice

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Tomáš Kálmán, Nové Zámky
2. výherca - Mária Bódisová, Hurbanovo
3. výherca - Tomáš Izsák, Strekov pri Nových Zámkoch

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Robert Pevný, Očkov
2. výherca - Norbert Kozmér, Piešťany
3. výherca - Zuzana Kadlecová, Brunovce

Poprad OC FORUM
1. výherca - Patrik Užák, Levoča
2. výherca - Matúš Rybka, Poprad
3. výherca - Lukáš Bodnár, Poprad

Považská Bystrica
1. výherca - Rojková Lucia, Považská Bystrica
2. výherca - Janíček Denis Dušan, Považská Bystrica
3. výherca - Majtán Rudolf, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Igor Vanek, Nemšová
2. výherca - Filip Balažovjech, Nová Dubnica
3. výherca - Štefan Žuffa, Trenčín

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Dominika Kohútová, Vrútky
2. výherca - Martin Hudec, Trnava

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Karol Pohanka, Zvolen
2. výherca - Branislav Vaník, Dobrá Niva
3. výherca - Ján Gašpar

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Pavol Kačeniar
2. výherca - Erik Marček, Žilina
3. výherca - Martin Ježo, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10