Výhercovia júnovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.6.2017 do 30.6.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Q10 Coenzyme - 60 kapsúl. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 3.6.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - František Feščák, Sabinov
2. výherca - Roland Kyška, Bratislava
3. výherca - Ladislav Šiša, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Peter Farkaš, Bratislava
2. výherca - Štefánia Kováčová, Bratislava
3. výherca - Janka Švihoríková, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Ľudovít Grendel, Revúca
2. výherca - Vladimír Donoval, Staré Hory
3. výherca - Viliam Očenáš, Selce pri Banskej Bystrici

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Kristína Horváthová, Diakovce
2. výherca - Gabriel Nagy, Veľké Dvorníky
3. výherca - Renáta Kášová, Dunajská Streda

Košice OPTIMA
1. výherca - Roland Cecok, Čaňa
2. výherca - Juraj Sobinovský, Košice
3. výherca - Ondrej Matášovský, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Štefan Tomko, Košice
2. výherca - Zuzana Tothová, Trebišov
3. výherca - Silvia Balážová, Mokrance

Levice DITURIA SC
1. výherca - Marcel Saloušek, Jesenské
2. výherca - Jozef Kačmár, Bardejov
3. výherca - Ivan Gonda, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Barbora Kmeťová, Nové Zámky
2. výherca - Lenka Cibuľová, Východná
3. výherca - Nadežda Majerčíková, Liptovský Mikuláš

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Drugda Ján, Bušince
2. výherca - Kováčová Nikola, Lučenec
3. výherca - Pálmay Gabriel, Lučenec

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Roman Jelenský, Dolný Kubín
2. výherca - Lucia Jesenská, Martin
3. výherca - Andrej Daubnek, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Milan Kukučka, Lovce
2. výherca - Juraj Šnirc, Bojnice
3. výherca - Ivan Žiak, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Lucia Dékányová, Nové Zámky
2. výherca - Annamária Dráfiová, Nové Zámky
3. výherca - Lucia Slobodníková, Dolný Ohaj

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Eugénia Liakakosová, Banka
2. výherca - Jana Mičková, Piešťany
3. výherca - Eva Balónová, Hlohovec

Poprad OC FORUM
1. výherca - Katarína Martinková, Poprad
2. výherca - Dalibor Bobula, Poprad
3. výherca - Ľubomír Plaštiak, Svit

Považská Bystrica
1. výherca - Matejáková Katarína, Trenčianská Turná
2. výherca - Bellay Miroslav, Považská Bystrica
3. výherca - Hija Jozef, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Ján Gereg, Trenčín
2. výherca - Katarína Jankovičová, Trenčianska Turná
3. výherca - Andrea Čurná, Bratislava

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Jana Galeka, Trnava
2. výherca - Janette Adamcová, Myjava
3. výherca - Luboš Hambálek, Sereď

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Michal Luptáčik, Zvolen
2. výherca - Rastislav Šavrnoch, Ružomberok
3. výherca - Ján Murín, Banská Bysrica

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Neimi Ilijazi, Čadca
2. výherca - Peter Margen, Žilina
3. výherca - Lenka Mikáčová, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10