Výhercovia májovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.5.2017 do 31.5.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Iso Tonic - 10 x 40g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 2.6.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava
2. výherca - Ladislav Šiša, Bratislava
3. výherca - Peter Kralovič, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Lacko Peter, Hodkovce
2. výherca - Sedlák Róbert, Bratislava
3. výherca - Kundra Matej, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Ján Kapusta, Medzi Brod
2. výherca - Očenáš Viliam, Selce pri Banskej Bystrici
3. výherca - Zuzana Marincinová, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Melinda Dohoráková, Dunajská Streda
2. výherca - Dániel Mészáros, Dunajská Streda
3. výherca - Kristína Magyricsová, Šamorín

Košice OPTIMA
1. výherca - Katarína Drabantová, Humenné
2. výherca - Lenka Pancuráková, Košice
3. výherca - Rastislav Kostoval, Slanské Nové Mesto

Košice TESCO
1. výherca - Alexandra Nováková, Košice
2. výherca - Samuel Šoltés, Gyňov
3. výherca - Róbert Brincko, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Eva Pelachová, Levice
2. výherca - Juliana Bocánová, Tlmače
3. výherca - Dušan Maťo, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Júlia Surmová, Smrečany
2. výherca - Veronika Piovárová, Liptovský Mikuláš
3. výherca - Mária Piatková, Liptovský Mikuláš

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Fáber Patrik, Stará Huta
2. výherca - Hintoš Marek, Košice
3. výherca - Novotka Dominik, Dobroč

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Branislav Palovič, Sučany
2. výherca - Marek Šimek, Martin
3. výherca - Peter Pielik, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Vladimír Palša, Nitra
2. výherca - Matúš Hrušovský, Nitra
3. výherca - Darina Orbánová, Golianovo

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Erik Cigáň, Nové Zámky
2. výherca - Denisa Lábska, Nesvady
3. výherca - Martina Vicenová, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Monika Hrabinová, Potvorice
2. výherca - Pavol Taraba, Piešťany
3. výherca - Pavol Jurob, Piešťany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Norbert Alexy, Poprad
2. výherca - Bronislava Živčáková, Svit
3. výherca - Peter Kocúr, Poprad

Považská Bystrica
1. výherca - Grajciarik Ľuboš, Novosad
2. výherca - Oravíková Zuzana, Považská Bystrica
3. výherca - Erik Matejka, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Radovan Izrael, Soblahov
2. výherca - Mário Pazdernatý, Dubnica nad Váhom
3. výherca - Peter Ciller, Ilava

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Tomáš Sabo, Bučany
2. výherca - Dominika Kohútová, Vrútky
3. výherca - Aleš Rus, Pastuchov

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Ján Macháč, Zvolen
2. výherca - Lukáš Očko, Dolné Plachtince
3. výherca - Katarína Jánošová, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Rudolf Majerík, Žilina
2. výherca - Juraj Poliaček, Čadca
3. výherca - Róbert Piška, Púchov

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10