Výhercovia marcovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.2.2017 do 28.2.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Nitro Pure Whey - 454 g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 5.4.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Katarína Smatanová, Bratislava
2. výherca - Jaroslav Molčan, Bratislava
3. výherca - Lukáš Cesnak, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Peter Farkaš, Bratislava
2. výherca - Alžbeta Romanová, Bratislava
3. výherca - Blanka Brunovská, Limbach

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Veronika Patrášová
2. výherca - Matúš Štetiar
3. výherca - Milan Petrovič, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Peter Csizmadia, Dunajská Streda
2. výherca - Nikoletta Csölleová, Rohovce
3. výherca - Sofia Góberová, Rohovce

Košice OPTIMA
1. výherca - Lucia Tverďaková, Košice
2. výherca - Andrea Szakálová, Košice
3. výherca - Jozef Drábik, Košická Belá

Košice TESCO
1. výherca - Zuzana Tothová, Trebišov
2. výherca - Juraj Tomašov, Košice
3. výherca - Matúš Kolek, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Vladimír Daniš, Tlmače
2. výherca - Mária Pirková, Levice
3. výherca - Dušan Uškert, Nová Baňa

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Veronika Piovarová, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Lenka Cibuľová, Východná
3. výherca - Valter Hurík, Liptovský Mikuláš

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Miroslav Očovai, Rapovce
2. výherca - Gubčo Milan, Nová Bašta
3. výherca - Michaela Kelementová, Tuhár

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Oľga Šrancová, Martin
2. výherca - Ján Pšenčík, Vrútky
3. výherca - Jozef Mišík, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Ivan Žiak, Nitra
2. výherca - Jakub Garay, Nitra
3. výherca - Ivan Benedikovič, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Tomáš Talloši, Nové Zámky
2. výherca - Roman Málnáši, Nové Zámky
3. výherca - Márk Pintér, Bátorové Kosihy

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Ingrid Popluhárová, Piešťany
2. výherca - Jaromír Gloss, Piešťany
3. výherca - Marek Lorinc, Piešťany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Maroš Strakulák, Poprad
2. výherca - Patrik Kolodzej, Lendak
3. výherca - Tomáš Barilla

Považská Bystrica
1. výherca - Gabriela Gáborová, Považská Bystrica
2. výherca - Adrián Dej, Považská Bystrica
3. výherca - Markéta Gurínová, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Marek Hudec, Dolné Vestenice
2. výherca - Marcel Poláček, Ilava
3. výherca - Róbert Hejbal, Dolné Srnie

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Dodo Karnas, Trnava
2. výherca - Aleš Rus, Pastuchov
3. výherca - Michaela Dubovanová

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Veronika Kiačková
2. výherca - Marta Babničová, Sliač
3. výherca - Peter Kuric, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Karol Šamaj, Ochodnica
2. výherca - Simona Maceková, Žilina
3. výherca - Anna Šullová, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10