Výhercovia novembrovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.11.2017 do 30.11.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Protein Gusto Pancake 480 g. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.12.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Michal Bosák, Kurima
2. výherca - Jaroslav Vdovčík, Rajecké Teplice
3. výherca - Marián Pecík, Lozorno

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Peter Garaj, Bratislava
2. výherca - Michal Šabík, Bratislava
3. výherca - Alžbeta Romanová, Bratislava

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Oliver Prokeš, Bratislava
2. výherca - Antónia Fufaňová, Pezinok
3. výherca - Tomáš Čermák, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Eva Narožová, Banská Bystrica
2. výherca - Katarína Hudecová, Banská Bystrica
3. výherca - Zuzana Marcinová, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Marta Hozáková, Dunajská Streda
2. výherca - Klaudia Kurucz, Kráľovičove Kračany
3. výherca - Krisztina Juhosová, Trstice

Košice OPTIMA
1. výherca - Monika Komloš, Košice
2. výherca - Monika Rošková, Košice
3. výherca - Peter Gedeon, Medzev

Košice TESCO
1. výherca - Alexandra Nováková, Košice
2. výherca - Róbert Biel, Košice
3. výherca - Eva Czibáková, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Nikoleta Kolárová, Levice
2. výherca - Juraj Struhár, Partizánske
3. výherca - Štefan Benko, Santovka

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Dušan Grešo, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Erika Porubiaková, Iľanovo
3. výherca - Petra Jarošová, Partizánska Ľupča

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Patrik Eiber, Rapovce
2. výherca - Arpád Galamb, Lučenec
3. výherca - Július Gášpár, Lučenec

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Dominika Tóthová, Martin
2. výherca - Andrej Frko, Martin
3. výherca - Roman Vanko, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Marek Čulák, Jelenec
2. výherca - Ľuboš Kminiak, Čeľadice
3. výherca - Juraj Korienok, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Dionýz Méry, Nesvady
2. výherca - Dagmar Gaľanová, Imeľ
3. výherca - Michaela Fucsíková, Tvrdošovce

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Silvia Moravčíková, Moravany nad Váhom
2. výherca - Jana Mičková, Piešťany
3. výherca - Katarína Janíčková, Piešťany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Bohumil Korčák, Poprad
2. výherca - Bronislava Živčáková, Svit
3. výherca - Vladimír Malučký, Poprad

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Bednár Lukáš, Pružina
2. výherca - Vrbata Martin, Považská Bystrica
3. výherca - Uriča Vladimír, Považská Bystrica

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Rusnok Radomír, Prievidza
2. výherca - Šemrincová Iveta, Prievidza
3. výherca - Remenik Martin, Prievidza

Trenčín OC MAX
1. výherca - Miroslav Bizub, Nová Dubnica
2. výherca - Blanka Džuganová, Trenčín
3. výherca - Terézia Komorová, Neporadza

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Adam Polakovič, Trnava
2. výherca - Ľudovít Gergel, Suchá nad Parnou
3. výherca - Peter Strečanský, Trnava

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Miroslav Cvengroš, Dunajská Lužná
2. výherca - Juraj Čierňava, Divina
3. výherca - Michal Kováč, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Jaroslav Kočiš, Žilina
2. výherca - Marek Hladký, Žilina
3. výherca - Martin Ježo, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10