Výhercovia septembrovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.9.2017 do 30.9.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať MAGNESIUM - 120 kapsúl. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 5.10.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Ladislav Šiša, Chorvátsky Grob
2. výherca - Antónia Fufalová, Bratislava
3. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Adrián Rosinský, Bratislava
2. výherca - Roman Zabloudil, Bratislava
3. výherca - Katarína Kováčová, Bratislava

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Zuzana Marcinová, Banská Bystrica
2. výherca - Peter Modrý, Banská Bystrica
3. výherca - Eva Očenášová, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Gábor Inczédi, Okoč
2. výherca - Gabriel Onódi, Šamorín
3. výherca - Mária Godó

Košice OPTIMA
1. výherca - Jana Roskošová, Vranov nad Topľou
2. výherca - Zuzana Tencerová, Košice
3. výherca - Michal Balint, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Jozef Gajdoš, Trenčianska Teplá
2. výherca - Róbert Sališ, Bardejov
3. výherca - Lenka Kobulárová, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Róbert Baláž, Levice
2. výherca - Tibor Havlík, Pozba
3. výherca - Štefan Nagy, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Mária Piatková, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Peter Jágerský, Liptovský Mikuláš
3. výherca - Alena Kabzanová Liptovský Ondrej

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Lea Segečová, Halič
2. výherca - Tibor Lásló, Lučenec
3. výherca - Miroslav Baláž, Radzovce

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Alexandra Černáková, Martin
2. výherca - Alexandra Gottasová, Žilina
3. výherca - Tomáš Jurina, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Helena Homolová, Tesárske Mlyňany
2. výherca - Ladislav Kišš, Nitra
3. výherca - Marta Babíková, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Šimon Vančík, Nové Zámky
2. výherca - Anita Tallosiová, Nesvady
3. výherca - Damian Ivan, Nové Zámky

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Peter Zemánik, Modrová
2. výherca - Miroslav Kulich, Piešťany
3. výherca - Alex Rebo, Piešťany

Poprad OC FORUM
1. výherca - Barbora Kukurová, Poprad
2. výherca - Benjamín Zajtko, Poprad
3. výherca - Dalibor Bobula, Poprad

Považská Bystrica M PARK
1. výherca - Kušnír Radovan, Považská Bystrica
2. výherca - Antal Rastislav, Považská Bystrica
3. výherca - Paliaziková Katarína, Považská Bystrica

Trenčín OC MAX
1. výherca - Miro Trenčiansky, Trenčín
2. výherca - Gabriela Lukačková, Lubina
3. výherca - Marek Mišák, Bánovce nad Bebravou

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Jozef Karnas, Trnava
2. výherca - Tomáš Sabo, Bučany
3. výherca - Lenka Okruhlicová, Pezinok

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Karol Pohanka, Zvolen
2. výherca - Štefan Strharský, Zvolen
3. výherca - Adam Ivanič, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Pavol Gašinec, Kysucké nové Mesto
2. výherca - Vladimír Kmeť, Žilina
3. výherca - Michal Hronec, Žilina

Košík

Celkom: 0 €
Množstvo: 0 Nákupný košík
turn-arrow  UPOZORNENIE
V prípade, že na výrobku nie
je priamo nalepená etiketa
v slovenskom jazyku, slovenskú etiketu nájdete po odlepení pôvodnej etikety v mieste označenom symbolom. 

Sprievodca proteínmi

TOP 10